Tulkošana

Ir pierādīts, ka cilvēki labprātāk apmeklē tās mājaslapas, kuru saturu iespējams lasīt savā dzimtajā valodā, nevis jebkurā citā sev saprotamā valodā.

Lai noformētu mājaslapu Jūsu Klientu dzimtajā valodā, nodrošinām augstvērtīgus un profesionālus rakstiskās tulkošanas pakalpojumus angļu, krievu, igauņu, lietuviešu, vācu u.c. populārākajās valodās.

Atsūtiet savu tulkošanas pieprasījumu ar failiem un Jūsu komentāriem par darba izpildi!
Sazināsimies ar Jums, lai vienotos par cenām, izpildes termiņiem un iespējamiem papildu pakalpojumiem saistībā ar teksta noformēšanu un publicēšanu.

Augstākā kvalitāte

Sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem, talantīgiem un pieredzējušiem tulkošanas speciālistiem, kuri pārzina specifiskas terminoloģijas lietojumu dažādās nozarēs (piemēram, medicīna / veterinārā medicīna). Kad vien iespējams, darbam izvēlamies tos tulkotājus, kuriem mērķa valoda ir dzimtā.

Uzsākot sadarbību, lūdzam tulkotāju uzrādīt iepriekšējos darbus, veikt pārbaudes darbu, kā arī iesniegt atsauksmes no citiem Klientiem / darba devējiem. Arī turpmāk veicam pārbaudes un regulāri pārliecināmies par tulkojumu kvalitāti.

Dodam priekšroku ilgtermiņa sadarbībai gan ar uzticamiem tulkošanas profesionāļiem, gan ar prasīgiem Klientiem, kuri novērtē pareizas valodas nozīmi.

Papildu pakalpojumi – tulkojumu publicēšana un noformēšana

Cilvēkiem interneta vidē ir citādi lasīšanas paradumi, nekā lasot grāmatu papīra formātā. Jūsu ērtībai piedāvājam arī tulkotā teksta publicēšanu mājaslapā un noformēšanu, ievērojot interneta tekstu lasītāju vēlmes, ieradumus un SEO principus.

Ja nepieciešams, tekstam pievienosim iekšējos linkus jeb saites ērtākai navigācijai.

Tulkošanas pakalpojumi + pareizs atslēgvārdu lietojums

Kā zināms, katrā valstī / valodā var atšķirties populāro un iecienīto atslēgvārdu lietojums. Tā kā SEŠI PŪĶI pārzina SEO principus, tad reizēm kopā ar mūsu tulkotājiem varam piedāvāt īpaši vērtīgus pakalpojumus:

  • Teksta tulkošana, lietojot tieši tos atslēgvārdus, kurus meklē Jūsu mērķauditorija
  • Tulkotā teksta apstrāde, ievērojot SEO principus

Tulkošanas izmaksas un termiņi

Jebkurš profesionālis apzinās, ka nevienu darbu nav iespējams paveikt vienlaikus gan augstā kvalitātē, gan arī lēti un ātri. Tāpēc SEŠI PŪĶI nepiedalās destruktīvajā sacensībā par pašu ātrāko un lētāko tulkojumu.

Tulkošanas cenas ir atkarīgas no teksta apjoma, specifikas, valodām un izpildes termiņa. Katrs tulkošanas projekts ir atšķirīgs un tiek izskatīts individuāli, izvēloties katram Klientam izdevīgāko pieeju.

Mūsu Klientus interesē mājaslapas ar kvalitatīvu un pievilcīgu saturu, tāpēc fokusējamies uz augstu kvalitāti, nevis uz lētāko cenu vai ātrāko rezultātu. Paši labākie tulkotāji ir ļoti pieprasīti, tāpēc nevar pievērsties jaunam tulkojumam ne vakar, ne šodien. Priecāsimies, ja tekstus iesniegsiet laicīgi, jo steidzamie tulkošanas darbi ir dārgāki un rada lieku stresu visām iesaistītajām pusēm.

 

Ja runā ar cilvēku valodā, kuru viņš saprot, sacītais nonāk viņa prātā. Ja runā ar viņu viņa valodā, sacītais nonāk sirdī.

Bijušais Dienvidāfrikas prezidents, pretaparteīda kustības vadītājs Nelsons Mandela (1918-2013)

Mājaslapa ārvalstu Klientiem ar piemērotu domēnu un hostingu

Ja vēlaties uzrunāt ne tikai Latvijas iedzīvotājus, bet Klientus arī citās valstīs, visticamāk, Jums vajadzēs ne tikai labus tulkojumus, bet arī vairākas tīmekļa vietnes, neapstājoties pie vienas mājaslapas ar .LV domēnu.

Lai veiksmīgāk uzrunāt citu valstu mērķauditorijas, palīdzēsim Jums arī ar domēnvārdu izvēli un iegādi, ar mājaslapu izstrādi, uzturēšanu un hostinga plāniem.