Sistēmas

Automatizētas sistēmas

Mājaslapu var saistīt ar kompleksām, automatizētām sistēmām, kas padara darbus cilvēku vietā, piemēram:

  • Ražošanas procesu un iekārtu pārraudzības, kontroles un vadības sistēmas
  • Novērošanas iekārtu pārvaldības sistēmas
  • Produktu maiņas sistēmas
  • Automatizēti interneta veikali
  • Biznesa vadības sistēmas, kas automatizē darba devēju, darbinieku un klientu savstarpējos biznesa un komunikāciju procesus

Palīdzēsim radīt unikālu un Jums īpaši piemērotu sistēmu!

Kāpēc automatizēt

Veiksmīgas mājaslapas un sistēmas rada resursu ekonomiju. Automatizēta sistēma izslēdz cilvēciskā faktora kļūdu rašanos un nodrošina ievērojami ātrāku rezultāta iegūšanu.

Pilnībā vai daļēji automatizētas mājaslapas un sistēmas ir neatsverami instrumenti jaunu Klientu piesaistei un esošo Klientu apkalpošanai, kā arī uzņēmuma iekšējo procesu organizēšanai.

Ļaujiet vaļu idejām!

Ja darbībai vai procesam, kuru Jūs vēlētos automatizēt, ir iespēja apstrādājamo informāciju iegūt elektroniskā formātā un apstrādes posmus izteikt loģiskos darbību aprakstos, tad, visticamāk, šo procesu varēs automatizēt.

Pilnīga brīvība

Mājaslapa vai sistēma var ietvert jebkādu Jums nepieciešamo funkcionalitāti. Ideāla mājaslapa satur pat automātisku pūķu barošanas un dzirdināšanas sistēmu, kā arī priežu skuju aromāta funkcionalitāti ar sarkasma pieskaņu. Jā, ar šādu sistēmu mēs pārbaudām, vai Jūs vēl turpināt lasīt.

Pārvadājumu loģistikas sistēma nelielam uzņēmumam – piemērs

Klients veic pasūtījumu, pieslēdzoties mājaslapai vai sistēmas Klientu sadaļai, savukārt sistēma uzskaita visus Klientus un viņu pasūtījumus.

Atkarībā no pārvadājamās preces gabarītiem, sākuma un beigu lokācijas, sistēma veic kalkulācijas pēc noteikta cenrāža vai cenu formulas.

Pēc tam sistēma sagatavo un nosūta rēķinu Klientam, kā arī veic efektīvāko maršrutu un laika grafiku plānošanu un nosūta kombinēto kravu un maršrutu plānu šoferim.

Vienlaikus sistēma nosūta Klientiem rēķinus, kā arī uzskaita katra darbinieka kvantitatīvos rādītājus un nosūta darbinieku laika tabeles ar nepieciešamajiem kontējumiem grāmatvedības sistēmai.

Cenas

E-veikalu un sistēmu izstrādei piedāvājam cenas no 2999 € + PVN.

Ja būtu iespējams pilnībā automatizēt visu darbinieku veicamās aktivitātes (un atbrīvoties no darbiniekiem), noteiktiem procesiem tas var izrādīties nesamērīgi dārgi – pat dārgāk nekā algot darbiniekus.

Palieliniet peļņu, automatizējot pareizos procesus!

 

Uz lapas augšu

 

Satura vadības sistēmas

Satura vadības sistēma (content management system jeb CMS) ir ērts rīks, ar kuru Jūs pats varat pārvaldīt mājaslapas saturu bez zināšanām programmēšanā.

Cilvēkiem, kuri brīvi jūtas interneta vidē un pārvalda Microsoft Word, darboties ar satura vadības sistēmu ir pavisam vienkārši, vajadzīga tikai pieeja internetam. CMS izskats atgādina pierasto Microsoft Word vidi, tāpēc darbiniekam, kas atbildīgs par mājaslapas saturu, nav jāapgūst programmētāja iemaņas.

Vienmēr nodrošinām bezmaksas apmācu darbam ar satura vadības sistēmu.

CMS priekšrocības

Satura vadības sistēma sniedz neatkarību no mājaslapas izstrādātāja, ļaujot ietaupīt līdzekļus un komunikācijā patērēto laiku. Ar CMS ir viegli pievienot, labot vai dzēst mājaslapas sadaļas un apakšsadaļas, mainīt to secību, ievietot un labot tekstus, attēlus un tabulas utt.

Satura vadības sistēmas tiek aizsargātas ar parolēm. Tās ir iespējams aizsargāt ar dažādiem pieejas līmeņiem, sadalot atbildīgo darbinieku kompetences saistībā ar satura atjaunošanu un labošanu.

Piedāvājam arī nestandarta risinājumus

CMS funkcionalitāti varam pielāgot katra uzņēmuma īpašajām vajadzībām.

SEŠU PŪĶU programmētāji ir izstrādājuši paši savu satura vadības sistēmu, tāpēc varam piedāvāt Klientiem specifiskus risinājumus.

Cenas

Lai izstrādātu mājas lapu ar CMS, tas ir jāparedz jau projekta sākumā. Satura vadības sistēmas cena ir atkarīga no izvēlētās funkcionalitātes.

Ja nav vajadzīgi specifiski risinājumi, mazie uzņēmēji bieži izvēlas bezmaksas risinājumus.

Bezmaksas satura vadības sistēmas

Ir pieejamas dažādas bezmaksas satura vadības sistēmas, kuras uzņēmuma specifiskām vajadzībām ir grūtāk pielāgojamas, toties lieliski noder vienkāršās situācijās. Mūsdienās populārākā ir WordPress CMS. 

WordPress priekšrocības

WordPress ir atvērtā koda satura vadības sistēma, kuru regulāri pārskata un pilnveido tūkstošiem programmētāju visā pasaulē. Tādējādi šai CMS operatīvi un savlaicīgi tiek novērstas visas nepilnības un potenciālie drošības apdraudējumi.

Šīs satura vadības sistēmas priekšrocība ir arī tāda, ko to pārzina gandrīz jebkurš mājaslapu izstrādātājs. Tāpēc, izvēloties WordPress CMS, nerodas piesaiste vienam konkrētam mājaslapu izstrādes speciālistam.