Hostings

Piedāvājam uzturēt jeb hostēt* gan pie mums jaunizveidotās, gan citur izstrādātas mājaslapas. Specializējamies uz individuālu pieeju katram Klientam un pielāgojam hostingu katra Klienta vajadzībām.

  • Cena: no 6 € / mēnesī par mājaslapas un e-pasta kastīšu uzturēšanu

Mājaslapu drošība

Mājaslapu serveri nereti tiek pakļauti uzbrukumiem. Līdzko tīmekļa vietne sāk piesaistīt plašāku apmeklētāju loku un tajā tiek publicēta informācija, kas kādam šķiet nevēlama vai nepieņemama, agri vai vēlu kāds konkurents vai nelabvēlis ar urķēšanās (hacking) iemaņām izmēģina savu roku lapas uzlaušanā.

Mūsu Klienti ir pieredzējuši šādus uzbrukumus, un mēs esam sekmīgi tikuši galā ar tiem.

Klientam ir jāapzinās, ka mājaslapas drošība ir arī viņa paša rokās – sevišķi attiecībā uz paroļu drošību. Statistiski viens no lielākajiem veiksmīgo uzbrukumu skaitiem ir saistīts ar nepietiekami drošām parolēm un paroļu nedrošu izmantošanu, piemēram, pieslēdzoties vietnes administrēšanas daļai no neuzticamiem datoriem.

SEŠI PŪĶI: 10+ gadu pieredze valsts mēroga IS drošības pārvaldībā

Mums ir skaidrs, kas, kad un kā ir jādara uzbrukuma gadījumā, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu drošu un stabilu sistēmas vai mājaslapas darbību.

Mūsu pieredze ar mājaslapu uzturēšanu

Arī mēs kādreiz izmantojām hostinga pakalpojumus no Latvijas un ārzemju uzņēmējiem – tirgus līderiem. Kamēr viss darbojās, it sevišķi pirmajos mēnešos, viss bija kārtībā. Taču pie pirmajām problēmām sāka parādīties gan paša pakalpojuma, gan Klientu atbalsta kvalitātes trūkums.

Savulaik mums pašiem ir nācies vilties saņemtajā hostinga pakalpojumā, tāpēc novērtējam, cik tas ir svarīgi, lai Klientam būtu skaidrība, kur vērsties problēmu gadījumā.

Būtiski, lai Klientam pretī būtu cilvēks, kurš problēmas gadījumā neizvairītos un skaidri pateiktu, kas par lietu, kā arī būtu ieinteresēts pēc iespējas ātrāk atjaunot pilnu mājaslapas funkcionalitāti.

Rezultātā mēs sākām veidot savas serveru sistēmas, lai paši varētu droši pārvaldīt savas un mūsu Klientu tīmekļa vietnes un lai vienmēr varētu Klientam skaidri atbildēt par iespējamo problēmu un operatīvi to novērst.

Mūsu hostinga serveri ir izvietoti lielākajos Eiropas datu centros ar industrijas standartam atbilstošu fiziskās un elektroniskās vides drošību. Visām mājaslapām regulāri veidojam rezerves kopijas un sekojam līdzi, lai tās darbotos.

Kā tiek uzturēta SEŠU PŪĶU mājaslapa

Darba vajadzībām izmantojam ne tikai vienu, bet vairākas tīmekļa vietnes, piemēram, lai saviem Klientiem atvieglotu lapas dizaina izvēli un ērti demonstrētu dažādus mājaslapu variantus.

Visas savas tīmekļa vietnes hostējam uz tiem pašiem serveriem, kur izvietojam mūsu Klientu mājaslapas. Tāpēc esam augstu motivēti, lai šie hostinga serveri strādātu nevainojami.


* Kas ir hostings ? Hostings ir mājaslapas uzturēšana jeb izmitināšana. Tas ir pakalpojums, kas nodrošina, ka Jūsu tīmekļa vietne tiek novietota uz servera. Serveris ir speciāls dators, kurš ir īpaši konfigurēts un pielāgots darbam 24 h diennaktī. Serveris šo mājaslapu servē jeb attēlo ikvienam, kurš savā interneta pārlūkprogrammā ir ievadījis Jūsu lapas adresi. Parasti hostings ietver arī e-pasta kastīšu (ar Jūsu domēna vārda beigām) uzturēšanu.