Kā uzņēmējs atšķiras no cilvēka, kurš vēlas būt uzņēmējs

Abiem sākumā ir ideja. Pēc pusgada uzņēmējs šo ideju ir realizējis. Savukārt cilvēks, kurš vēlas būt uzņēmējs, pēc pusgada vai gada vēl arvien domā, kā šo ideju labāk realizēt.

Iedvesma perfekcionistiem un prokrastinētājiem

I have spent many days stringing and unstringing my instrument while the song I came to sing remains unsung. Rabindranath Tagore

Lēmumu pieņemšana

Nepieņemt nekādu lēmumu – arī tas ir lēmums! Lēmums neko nedarīt, neko nemainīt un nevirzīties uz priekšu.

Vai jūtamies gandarīti tajās reizēs, kad ilgi domājam, pētām un salīdzinām, bet beigās nepieņemam nekādu lēmumu un paliekam turpat, kur bijuši ?

Varbūt lēmumu pieņemt ir vieglāk, ja apzināmies, ka pat nepareizs lēmums ir labāks nekā nekāds lēmums ? Lēmumam nav jābūt perfektam, lai tas mums kaut ko iemācītu un izkustinātu no sākuma pozīcijas.

Mācīties teoriju vai darīt

Būt prokrastinētājam vai perfekcionistam nav izdevīgi. Viņi daudz domā, daudz gatavojas, bet maz izdara.

Kamēr daži mīcās, mācās un vāc informāciju, citi jau trīsreiz paspējuši izdarīt. Un izrādās, ka tie, kas trīsreiz darīja, darot ieguva un iemācījās pat vairāk!

Mācīšanās bez darīšanas neļauj pa īstam iemācīties. Turklāt reizēm mācīšanās pat kalpo kā atruna, lai nedarītu:

Es nevaru darīt, es vēl mācos! Drīz jau darīšu, bet līdz tam man vēl un vēl jāpamācās!

Mācīties var un vajag mūžīgi. Bet tas nav iemesls, lai nedarītu jau tagad.

Viena diena = visa mūsu dzīve miniatūrā

Reizēm mēs gaidam īsto mirkli. Gaidām, kad būsim lieli, kad būs vairāk naudas un kad beidzot sāksies īstā dzīve. Bet īstā dzīve notiek jau tagad, kamēr gaidām.

Prokrastinētāji zina, ka mēs sniedzam profesionālas bezmaksas konsultācijas, bet viņi labāk vēl mazliet padomās, nevis paspers soli uz priekšu.

Vai pabeigtās lietas ir perfektas

Laba mājaslapa nekad nav 100% gatava, jo tīmekļa vietnē vienmēr jāiegulda darbs, vienmēr. Tehnoloģijas pilnveidojas, un vietnes apmeklētāji vienmēr ir izsalkuši pēc noderīgiem rakstiem, interesantiem produktiem, jaunām fotogrāfijām utt.

Ja mājaslapa Jums ir nozīmīgs mārketinga kanāls, tad darbs pie tās būs mūžīgs. Kolīdz Jūsu lapa būs perfekti gatava, tā sāks novecot. Tajā pašā dienā.

Prokrastinēt vai darīt un baudīt darba augļus

Prokrastinācija ir svarīgu un nepatīkamu darbu atlikšana uz vēlāku laiku. Taču nav jēgas atlikt mājaslapas izstrādi uz vēlāku laiku, jo tas nav nekas nepatīkams.

Ja sadarbojaties ar profesionālu mājaslapu izstrādātāju, tad Jūs iepriecinās ne tikai rezultāts, bet arī tīmekļa vietnes izstrādes process.

Iedomājaties, ka Jums jau ir funkcionējoša un pievilcīga mājaslapa! Kolosāls gandarījums par padarīto darbu, vai ne ?

Gudrie saka, ka vajag trīsreiz nomērīt (tā laikam vēl neskaitās prokrastinācija). Bet pēc tam gan ir jāgriež, nevis jāturpina mērīt vēl un vēl.

Tikai viens solis līdz kustībai un progresam

Fizikas likumi nosaka, ka lietas, kas atrodas kustībā, tiecas saglabāt kustību.